Kurumsal

EKİP Uluslararası Ticaret Şirketi 2005 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı, müşterilerine ve iş ortaklarına en iyi hizmeti ve ürünleri sunmaktır. İlk yıllarda şirket, kompozit malzemelerin bir tedarikçi firması olarak çalışmıştır. 2008 yılından itibaren ise Ekip Uluslararası Ticaret Şirketi, kompozit ürünlerin üreticisi haline gelmiştir.

Ekip Uluslararası Ticaret Şirketi, şehir ve bahçe mobilyaları, altyapı ürünleri ve endüstriyel ürünleri geniş bir yelpaze ile sunmaktadır. Belediyeler, müteahhitler, peyzaj şirketleri ve Türkiye'deki pek çok diğer şirketlere hizmet veren Ekip, ayrıca birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmayı ve kaliteyi prensip olarak benimsedik. Ekip Uluslararası Ticaret Şirketi, bu ilkenin benimsenmesi sayesinde de müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. Kaliteli ürün politikasını sürdürürken, yenilik ve eksiksiz müşteri memnuniyeti politikasını sürdürmeye hazırız. Kısacası, kaliteli hizmet, yenilik ve müşteri memnuniyeti, iş felsefemizin temel taşlarıdır. İş felsefesi olarak bu unsurları belirleyen Ekip, kompozit ürünlerin tercih edilen üretici ve tedarikçisi haline gelmiştir.


BAŞARI EKİP İŞİDİR

© Ekip Ticaret,2019